Za Gastro & Hotel 2024

Za gastro i hotel
From October 09, 2024 until October 11, 2024
Prag - PVA EXPO PRAHA, Prag, Češka
(Molimo još jednom provjerite datume i mjesto na službenoj stranici u nastavku prije sudjelovanja.)

ZA GASTRO HOTEL

Shopex.cz nudi neodoljive popuste na sajmu za kućne ljubimce. Češke rezbarije na Svjetskoj kulinarskoj olimpijadi IKA 2024. bile su nevjerojatne! Kalendar događanja za 2024. Osvojite CZECH INTERIOR AWARD 2024! Hvala vam na 7. godini Kongresa. Zahvaljujemo svim sudionicima, partnerima i gostima! Putujući kup CZECH CARVING CUP je na putu za Poljsku! Već ove subote bit će guštanje, degustacija i debi. Zimski Apetit piknik je pred vratima. Svi mogu doći.

Pripremite se ljubitelji životinja jer imamo sjajne vijesti za vas. vijesti! S našim partnerima Mopsy za pse i COOL PET Events dogovorili smo ponudu proizvoda za sajam For Pets koji će se održati u prostorijama PVA EXPO Prague. Ovo je izvrsna ponuda za one koji traže visokokvalitetne i pristupačne proizvode za svoje dlakave članove obitelji.

Pugs For Dogs, popularan izvor poslastica za pse, nudi poseban izbor suhih delicija. Veselite se jedinstvenim goveđim vázovicama, svinjskim patacima bogatog okusa, delikatesnim svinjskim plećkama i neodoljivim goveđim kostima. Sve to dostupno je uz popust do 33%. Svojeg psa možete počastiti najboljim proizvodima na tržištu i pritom uštedjeti novac.

COOL PET je proširio svoju djelatnost na široku paletu proizvoda namijenjenih mačkama i psima.

Ponovno smo nakon četiri godine vratili potpuni primat live carvingu. Tereza Buchtova, koja je u finale stigla kao drugi najbolji strijelac, osvojila je zlato. Briljirali su i reprezentativci Dalsija, Diana Peskeova osvojila je srebro, a Ondrej Janousek broncu. Pavliana svobodova, Radek Vach i ekipa Dalsi osvojili su brončane medalje. Tereza Buchtova također je osvojila zlatnu medalju za klasičnu kompoziciju u kategoriji povrće i voće.